Znacznik label – semantyczny HTML by Comandeer


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Post navigation

13 thoughts on “Znacznik label – semantyczny HTML by Comandeer

  1. Siper wytłumaczone, podoba mi się to, że ucząc się codziennie dużo o semantyce html i zagadnień związanych z front-endem mogę dla przyjemności wpaść do was na kanał i obejrzeć to, co często już wiem, ale super mogę sobie utrwalić.
    Może warto zrobić 'stałe pory' odcinków? Taki jak ja wiedziałby, że dajmy na to w piątek o 17 wleci odcinek z serii HTML w praktyce (super seria i niecierpliwie czekam na kolejne odcinki).
    Weźcie to pod uwagę! 🙂 Pozdrawiam.

  2. Bardzo fajne video, mam tylko jedno małe zastrzeżenie. Damian z kodu.je zwracał kiedyś uwagę na "błąd" popełniany przez wielu polskich youtuberów. Mianowicie, chodzi o używanie polskich nazw czy to klas, czy id'ków. Nie powinno się to także odnosić do atrubutów takich jak name czy for?
    Pozdrowienia dla całej ekipy kodu.je!

  3. Comandeera kojarze z forów i zawsze wyobrażałem go sobie jako srogiego luja który krzyczy na wszystkich cały czas i musi mieć wszystko po swojemu, a teraz po głosie to się wydaje cichym chłopaczkiem xd. Wszystkie materiały Comandeera to bardzo wartościowe treści, acz jest jedną z niewielu osób które milej się czyta niż słucha 🙂 Pozdrawiam cieplutko

  4. label mozna dodawac tez bez for. Wtedy pole i tekst razem nalezy zagniezdzic w ten tag. Do wystylizowania tekstu mozna opakowac go w span'a.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *